• مکالمه زبان اسپانیایی
 • اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی عمدتاً به گستردگی آن بر می‏گردد؛ این زبان علاوه بر كشور اسپانیا كه كشور مادر آن است، از فیلیپین در قاره آسیا تا گینه نو استوایی در قاره آفریقا و كشورهای منطقه آمریكا مركزی و جنوبی (البته به استثنا برزیل) را در بر می‏گیرد. زبان اسپانیایی از نظر جمعیت متكلم، در رتبه بعد از زبان‏های چین ماندارین و انگلیسی قرار دارد و از لحاظ بین المللی رتبه دوم پس از زبان انگلیسی را دارا است و زبان دوم سازمان ملل و بسیاری از سازمان های جهانی دیگر است.

  بین زبان‏های غیرانگلیسی اروپایی، تنها زبانی است كه در كشور ما شبكه تلویزیونی دارد و با توجه به ارتباطات سیاسی، تجاری، بازرگانی، فرهنگی و ...  که بین ایران و بسیاری از كشورهای آمریكای لاتین برقرار است، بازار کار مناسبی در ایران برای افرادی که به این زبان مسلط هستند فراهم  شده است. اگر ادبیات غنی، فرهنگ متفاوت و در عین حال مشابه ، ورزش (فوتبال)، تاریخ و عوامل  دیگر را هم  در نظر داشته باشیم، اهمیت یادگیری این زبان روشن تر می‏گردد.

  بسته آموزشی که در دوره های عادی به کار گرفته میشود "Nuevo Prisma"  نام دارد. همچنین جهت ارتقا کیفیت آموزش در کلاس و پاسخ به درخوست زبان آموزان مواد کمک آموزشی زیر نیز مورد استفاده قرار می گیرد:

  Uso ( A1، A2،  B1، B2 (, Cuaderno de ejercicios, lectura de español (correspondiente a diferentes niveles) cuentos cortos españoles, Hola, qué tal (CD)

 • مکالمه زبان ایتالیایی
 •  زبان شیرین و آهنگین ایتالیایی از خانواده زبانهای هندو اروپایی است و ریشه لاتین دارد.  ایتالیایی زبان فرهنگ و هنر، نقاشان معروف، شاعران بزرگ و نویسندگان و فیلسوفان نامی است. این زبان دارای گویش های مختلفی است که در مکالمات مردم شنیده میشوند. اما در سرارسر دنیا زبان استاندارد ایتالیایی را مورد بررسی و یادگیری قرار میدهند که گواه زبان و گویش رسمی کشور ایتالیا ست . زبان ایتالیایی بعنوان زبان رسمی کشور ایتالیا، واتیکان و بخشی از سوییس محسوب میشود که در مکالمات روزمره و رسمی آنها بکار میرود. در کشور ما هدف از آموزش زبان ایتالیایی ادامه تحصیل در دانشگاههای ایتالیا و از طریق قبولی در آزمون سفارت ایتالیا میباشد. و البته کم نیستند کسانیکه صرف علاقه مندی و یا مسایل کاری به فراگیری این زبان مشغول میشوند.

  استفاده از کتب Nuovo Epresso  که کتب منتخب سفارت ایتالیا در سطح جهانی محسوب میشود، بیش ار پیش این امکان را به زبان آموزان خود میدهد که به سطح بسیار بالایی در آموزش زبان ایتالیایی دست یابند.

   

   

  آموزش زبان ایتالیایی

   

  دوره ها در سه سطح برگزار می شوند :

  : Espresso 1سطح مقدماتی

   Livello pre-elementare

  Espresso 2: سطح متوسطه

   Livello elementare

  Espresso 3 سطح پیشرفته

    Livello superiore

  با گذراندن دوره مقدماتی زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود :

  متون ساده را بخواند و درک کند ، با افراد ارتباط برقرار کند ، متون ساده را بنویسدودر امتحانات سطح مقدماتی سفارت ایتالیا شرکت کرده و مدرک مربوط را دریافت نمایدو نیز جهت ادامه تحصیل از دانشگاه های ایتالیا پذیرش دریافت نماید .

  با گذراندن دوره متوسطه زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود :

  متون تقریباً پیچیده را خوانده ودرک کند، دریک بحث موضوعی شرکت کند، به سطح خوبی از درک مطلب شفاهی دست باید ودرامتحانات سطح میانه سفارت ایتالیا شرکت مدرک مربوط را دریافت نماید و نیز جهت ادامه تحصیل از دانشگاه های ایتالیا پذیرش دریافت نماید.

  با گذراندن دوره پیشرفته زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود :

  متون مشکل را خوانده ودرک کند،درمورد مباحث علمی و پیچیده بحث کند وبه زبان آیتالیایی مقاله بنویسد، به سطح بسیار خوب شفاهی درک مطلب دست یابد، درامتحانات سفارت شرکت نماید و مدرک مربوطه را اخذ نموده و جهت ادامه تحصیل در ایتالیا پذیرش اخذ نماید.

   

 • مکالمه زبان ترکی استانبولی
 • دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی براساس متد و کتاب های Hitit برگزار می­شوند. این کتاب ها آخرین متد آموزشی زبان ترکی استانبولی هستند و نیاز زبان آموزان را به مکالمه زبان ترکی استانبولی بمنظور مسافرت به کشور زیبای ترکیه، روابط تجاری و حتی تحصیل، مرتفع می­سازد.