زبان فرانسه

مکالمه زبان فرانسه با سیستم تکسی  :(taxi)

مکالمه فرانسه

دوره آموزشی زبان فرانسه با استفاده از مجموعه آموزشی  taxiو در سه سطح مقدماتی، ­متوسط و پیشرفته در 12 ترم 40 ساعته برگزار می‌شود.

یکی از معتبرترین و جذاب ترین متد های آموزش زبان فرانسه، Le neuvoux taxi است که برای گروه های سنین نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده. این مجموعه در 4 جلد به صورت بسیار اصولی طراحی و تنظیم شده است، به طوری که هر جلد آن در برگیرنده ی یکی از سطوح بین المللی (A1/A2-B1/B2-C1/C2) آموزش زبان فرانسه می باشد.

این مجموعه همراه با سی دی صوتی و تصویری با کیفیت بسیار بالا، که زبان فرانسه را گام به گام از مبتدی تا پیشرفته به طور سریع و بسیار موثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد، ارائه می شود. آنچه این روش آموزشی را از دیگر متدهای آموزشی متمایز می‌سازد، آن است که به صورت ساده و روان و به طور همزمان بر چهار مهارت زبانی تکیه دارد و زبان آموز علاوه برآنکه بعد از به پایان رساندن کتاب اول، به راحتی قادر به صحبت کردن است بلکه این توانایی را نیز دارد تا نامه و یا متنی را به زبان فرانسه بنویسد و یا متنی نه چندان راحت را به زبان فرانسه بفهمد و مکالمات روزمره فرانسویان را با لهجه ای کاملأ صحیح بکار برد. در این متد، زبان آموزان هستند که نقش اصلی را در کلاس ایفا می کنند، و اکثر فعالیت‌های کلاسی، گروهی خواهد بود در نتیجه مکالمه ی زبان آموزان روز به روز تقویت می‌شود. ناگفته نماند که این روش آموزشی برای زبان آموزانی که قصد مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان را دارند، متدی بسیار مناسب خواهد بود.